Płytka GUA SHA czy roller - które akcesorium do masażu twarzy i ciała wybrać?

Płytka GUA SHA czy roller - które akcesorium do masażu twarzy i ciała wybrać?

Roller jadeitowy i pytka gua sha to akcesoria do masażu twarzy i ciała, dzięki którym m.in. zniwelujesz efekty starzenia się, pobudzisz limfę, rozluźnisz mięśnie twarzy. Poznaj nieocenioną moc naturalnych produktów do masażu twarzy i poczuj się w domu jak w prawdziwym SPA!

ROLLER JADEITOWY

Roller jadeitowy to urządzenie do masażu twarzy, które jest wyposażone w dwa wałeczki o różnych rozmiarach. Stanowczym ruchem można rolkować skórę twarzy za pomocą mniejszego, bez większego wałeczka z jadeitu. Mniejszą część masażera należy stosować do okolic oczu, większy z kolei doskonale sprawdzi się na czole, brodzie, policzkach oraz szyi. Głównym zadaniem face rollera jest poprawa krążenia, a także odprowadzenie limfy, dzięki czemu efekt opuchlizny znika z twarzy. Jego działanie można uskutecznić poprzez włożenie rollera do lodówki przed rolkowaniem twarzy.

Masażer jadeitowy do twarzy roller

Jak korzystać z jadeitowego rollera do twarzy? Po długim locie samolotem, całonocnej imprezie lub źle przespanej nocy sprawdzi się on najlepiej. Co więcej, jeśli stosujesz kosmetyki i olejki do twarzy lub, np. maseczki w płachcie to warto na nie zaaplikować sobie masaż rollerem jadeitowym, który usprawni procesy wchłaniania składników.

PŁYTKA GUA SHA

Płytka gua sha to akcesorium do masażu ciała, który pochodzi z Chin. Tradycyjna forma masażu wciąż jest dostępna w ofertach akupunkturzystów oraz u osób zajmujących się tradycyjną medycyną chińską, co tylko dowodzi o jego korzystnym działaniu. Gua sha została bardzo żywo odebrana także przez Koreanki, które słyną z niesamowitych metod pielęgnacji twarzy i ciała. Nazwa masażu oraz tego akcesorium nie jest zbyt optymistyczna, ponieważ w dosłownym tłumaczeniu oznacza skrobanie oraz czerwoną wysypkę. Jednak właściwości leczniczego masażu mogą okazać się bardzo przyjemne.

Płytka Gua Sha

Kamienna płytka z jadeitu lub kwarcu o kształcie uroczego grzebyczka, trójkąta, serca lub obłej formy pobudza krążenie oraz rozluźnia napięte mięśnie. Zabieg pielęgnacyjny z użyciem płytki gua sha może okazać się bolesny, a zarazem odprężający i relaksujący. Działanie masażu płytką gua sha jest porównywalne do zdrowotnego stawiania baniek, ponieważ wywołuje on reakcję organizmu wspomagającą gojenie się ran czy w terapii i leczeniu przewlekłego bólu.

Płytka gua sha kwarcowa lub jadeitowa jest najczęściej wykorzystywana do delikatnego masażu twarzy. Nie pozostawia śladów na skórze i daje uczucie przyjemności. Często jest uznawany za bardziej skuteczny w walce z oznakami starzenia się niż masaż rollerem z jadeitu. Przeciwzmarszczkowe działanie oraz rozluźnienie mięśni twarzy i ciała, a także poprawa przepływu limfy to zalety stosowania płytki gua sha do masażu.

Stwórz prywatne SPA w domu!

Mercado.pl to miejsce, w którym znajdziesz powyżej opisane akcesoria do masażu, tj. płytki kwarcowe oraz płytki jadeitowe do masażu gua sha, a także face rollery jadeitowe w kolorze zielonym, czarnym oraz białym, a także roller z różowego kwarcu. Poczuj się rewelacyjnie zapoiekowana i zatroszcz się o siebie we własnym domu!

Zostaw komentarz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *