AromaStick - naturalne sztyfty do nosa z olejkami eterycznymi

AromaStick - naturalne sztyfty do nosa z olejkami eterycznymi

Zapachy otaczają nas wszędzie. Aromaterapia zajmuje się wykorzystaniem naturalnych zapachów do wzmacniania organizmu, najczęściej poprzez inhalację i dyfuzorowanie olejków eterycznych. Więcej na temat aromaterapii oraz olejków eterycznych przeczytasz w artykule: Aromaterapia – moc zapachu w naszym życiu.

Sztyfty AromaStick

Do naszej oferty dołączyły naturalne inhalatory do nosa w sztyfcie AromaStick, których działanie ma aromaterapeutyczne właściwości dla organizmu – relaksujące oraz energetyzujące. Dlaczego warto wyposażyć się w AromaStick? Możesz go użyć, gdziekolwiek jesteś i kiedykolwiek chcesz. To praktyczne narzędzie do poprawy samopoczucia, rozluźnienia lub podniesienia poziomu energii i koncentracji. Poznaj właściwości konkretnych produktów i sprawdź, który sztyft do nosa AromaStick będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni.

ZAPACHY RELAKSUJĄCE

Naturalne inhalatory do nosa AromaStick o działaniu relaksującym mają wpływ na reakcje stresowe organizmu. Pomagają zachować opanowanie, równowagę i spokój wewnętrzny. Każdy zapach AromaStick został opracowany zgodnie z najnowszą wiedza naukową. Wszystkie mieszanki tworzone są wyłącznie z certyfikowanych organicznych olejków eterycznych i nie zawierają żadnych dodatków, nośników ani sztucznych substancji zapachowych. Do wyboru AromaStick relaksujący: BALANCE, CALM, RELAX.

AromaStick BALANCE 

(mięta pieprzowa, cyprys, geranium, korzeń imbiru)

AromaStick BALANCE zawiera mieszankę olejków eterycznych, które pomagają w rozwiązaniu problemów zmęczenia i stresu, a jednocześnie zwiększają czujność i odporność. Badania wykazały, że odpowiednie połączenie olejków eterycznych w AromaStick BALANCE szybko i zdecydowanie zmniejsza parametry związane ze stresem. Naturalny zapach połączenia mięty pieprzowej, cyprysu, geranium i korzenia imbiru wprowadzi Cię w stan opanowania, kontroli i równowagi. Warto spróbować przy natłoku obowiązków!

AromaStick BALANCE

AromaStick CALM

(bergamotka, cytryna, drzewo cedrowe, szałwia, wetyweria)

AromaStick CALM zawiera unikalną mieszankę olejków eterycznych uspokajających i wzmacniających pewność siebie. Badania wykazały, że odpowiednie połączenie olejków eterycznych w AromaStick CALM szybko i zdecydowanie zmniejsza parametry związane ze stresem. Połączenie naturalnych zapachów bergamotki, cytryny, drzewa cedrowego, szałwii, wetywerii sprawia, że jest to produkt pomocny w łagodzeniu reakcji stresowych.

AromaStick CALM

AromaStick RELAX

(lawenda, mandarynka, wetyweria)

AromaStick RELAX zawiera mieszankę olejków eterycznych, które pomagają w uspokojeniu, odprężeniu i przywróceniu pozytywnego myślenia. Badania wykazały, że odpowiednie połączenie olejków eterycznych w AromaStick RELAX szybko i zdecydowanie zmniejsza parametry związane ze stresem. Naturalne olejki eteryczne, zawarte w inhalatorze do nosa to lawenda, mandarynka i wetyweria, których połączenie zmniejsza częstość akcji serca oraz napięcie mięśni, a także obniża ciśnienie krwi.

AromaStick RELAX

ZAPACHY ENERGETYZUJĄCE

Naturalne sztyfty do nosa AromaStick to także energetyzujące inhalatory z naturalnych olejków eterycznych. Utrzymaj koncentrację, skupienie, motywację energię i orzeźwienie na cały dzień. Opatentowana konstrukcja inhalatora AromaStick gwarantuje doskonały przepływ powietrza  i maksymalne pochłanianie cząsteczek zapachowych. Do wyboru AromaStick relaksujący: FOCUS, ENERGY, REFRESH.

AromaStick FOCUS

(mięta pieprzowa, rozmaryn, kora cynamonu)

AromaStick FOCUS dostarcza starannie dobraną mieszankę olejków eterycznych, aby zwiększyć koncentrację i skupienie, a jednocześnie zachować spokój i kontrolę. Badania według standardowego psychologicznego testu poznawczego wykazały, że odpowiednie połączenie olejków eterycznych w AromaStick FOCUS poprawiło ogólną koncentrację. Mięta pieprzowa, rozmaryn, kora cynamonu to zapachy olejków eterycznych wykorzystanych do produkcji tego inhalatora do nosa, które doskonale wpłyną na skupienie podczas codziennych obowiązków.

AromaStick FOCUS

AromaStick ENERGY

(mięta pieprzowa, grejpfrut, rozmaryn)

Olejki eteryczne zawarte w inhalatorze do nosa AromaStick ENERGY zostały starannie skomponowane w celu zwiększenia poziomu tlenu we krwi oraz zwiększenia czujności i skupienia. Badania, w których mierzono wskaźnik nasycenia hemoglobiny krwi obwodowej tlenem za pomocą pulsoksymetru, wykazały, że AromaStick ENERGY zwiększył nasycenie tlenu we krwi u osób zdrowych. Naturalne olejki eteryczne w postaci mięty pieprzowej, grejpfruta, rozmarynu, korzystnie wpływają na podniesienie energii, motywacji oraz mocy na cały dzień.

AromaStick ENERGY

AromaStick REFRESH

(eukaliptus, mentol)

AromaStick REFRESH zawiera mieszankę orzeźwiającego eukaliptusa i chłodzącego mentolu. Niezależnie od pory roku AromaStick REFRESH potrafi szybko i skutecznie ochłodzić, uspokoić oraz zapewnić uczucie świeżego oddechu i czystość nosa. Testy na produkcie pokazały, że podniósł się poziom tlenu we krwi, ale znacznie zmniejszył się stres sercowo-naczyniowy. Mentol oraz olejek z eukaliptusa zawarte w AromaSticku REFRESH sprawią, że poczujesz energetyzujące odświeżenie, orzeźwienie i ukojenie.

AromaStick REFRESH

Naturalny inhalator do nosa Aromastick – do torebki, plecaka czy kieszeni

Moc przenośnej i kompaktowej aromaterapii, bez względu na czas i miejsce, to niesamowite udogodnienie, jakie oferują produkty AromaStick. Można je zakupić w naszym sklepie internetowym MERCADO.PL i cieszyć się wybranym zapachem w każdej chwili. Zachęcamy do spróbowania tego innowacyjnego sposobu aromaterapeutycznego. 

Zostaw komentarz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *